Tel. (8-5) 275 31 11
Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius

Tel. (8-5) 275 31 11
Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius

Plaukų tiesinimas

"Goldwell" kompanija ir Japonų mokslininkai sukūrė cheminio ilgalaikio plaukų tiesinimo sistemą, balansuojančią plaukų struktūrą. Tai visiškai saugus būdas ilgam laikui ištiesinti garbanas ar per didelį plaukų purumą.
Tai unikalus produktų derinys, kuris ne tik tiesina plauką, bet ir palaiko sveiką plauko būklę. Ši tiesinimo sistema maksimaliai apsaugo plauką prieš uždedant chemines priemones procedūros metu ir stabilizuojant tiesinimą. Dėl šios priežasties procedūros trukmė yra net 5 valandos!
Būtent šiai procedūrai sukurtas plaukų priežiūros kompleksas formuoja apsaugą nuo karščio. Garuojantys aliejai, liekantys plaukuose labai trumpą laiką, ištiesina plaukus švelnindami kutikulą ir palengvindami iššukavimą, neapsunkinant plaukų. Pantenolis ir kviečių proteinai suteikia struktūrą atkuriantį efektą, kuris suteikia plaukams sveiką pojūtį ir nuostabų žvilgesį.
Ištiesinti plaukai išlieka iki 6 mėnesių, po to daroma ataugusių šaknų korekcija.

Plaukų tiesinimas keratinu - tai naujausia plaukų tiesinimo ir atstatymo technologija ne cheminiu būdu. Plaukų tiesinimui ir atsatymui naudojama natūrali medžiaga keratinas (Cocochoco Professional), kuris yra išgaunamas iš grynos avies vilnos. Šios procedūros poveikis yra dvigubas: plaukai ištiesinami bei gydomi. Keratino molekulės įsiskverbia į plaukų struktūrą, pilnai užpildo plauką ir išlieka viduje. Keratinas atstato pažeistą plauką iš vidaus, taip pat veikia plauko kutikulę, uždarydamas ir sustiprindamas žvynelius. Tokiu būdu keratinas išlygina plaukus, suteikia jiems žvilgesį, gyvybingumą ir natūralų elastingumą. Tiesinimas keratinu tinka visų tipų ir spalvų plaukams: tamsiems, šviesiems, dažytiems, chemiškai apdorotiems, pažeistiems plaukams, po įvairių tipų tiesinimo ar cheminio sušukavimo. Efektas išlieka iki 4-5 mėn. 

 

 

 

Rezervacija / konsultacija

(8-5) 275 31 11
mob. (8-611) 10296
Plaukų tiesinimo kainos

Plaukų tiesinimas keratinu
70-180 EUR

Ilgalaikis (cheminis) plaukų tiesinimas
nuo 220 EUR

Kitos kirpyklos paslaugos line