Tel. (8-5) 275 31 11
Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius

Tel. (8-5) 275 31 11
Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius

Plaukų priežiūra

Ozono terapija plaukams I-Potion 3

Emmediciotto laboratorija sukūrė inovacinį produktą, kuris grąžina plaukams spindesį, eląstingumą ir sveiką išvaizdą. I-POTION 3 – tai efektyvi sistema, turinti regeneruojantį liftingo efektą, kuri tinka visų tipų plaukams.

 

L'Oréal Professionnel PRO FIBER – inovatyvi pažeistų plaukų atkūrimo programa!

Pradedama salone, tęsiama namie.

PRO FIBER priemonių liniją sudaro trys programos. Klientei tinkamiausią, atlikęs išsamią plaukų diagnostiką, paskiria salono meistras, atsižvelgęs į plaukų pažeidimo lygį ir jų tankumą.

 

Plaukų gydymas L'Oreal serumu 

Tai intensyvaus poveikio vienkartinio naudojimo kapsulė smarkiai pažeistiems plaukams prižiūrėti. Unikalus biomimetinis keramido silikono, lipidų ir UV filtro derinys stiprina vidinę plauko struktūrą, atnaujina pažeistus plaukus ir saugo juos nuo negatyvios išorinių veiksnių įtakos. Plaukai pamaitinami, jie tampa švelnūs, žvilgantys ir klusnūs.

 

OROFLUIDO AMAZONIA - grožio ritulas iš atogražų miškų

Energizuojančių pojūčių programa gali būti pritaikyta trims plaukų pažeidimo lygiams. Trys specialios formulės padeda atstatyti ir atkurti netgi labiausiai pažeistas plaukų skaidulas iš vidaus ir užtikrinti, jog plaukai gauna tinkamą, jiems būtiną maitinimą.

 

OLAPLEX

Pažeistų plaukų atkūrimas iš vidaus, suteikiantis ilgalaikį glotnumą, žvilgesį ir sveiką išvaizdą. Ji sujungia suardytas plauko jungtis į vieną visumą ir atkuria struktūros vientisumą iš vidaus. Akivaizdus rezultatas - sveikesni, stipresni, glotnesni ir blizgantys plaukai. Net visiškai išsiplovus Olaplex pastebima geresnė ir sveikesnė plaukų būklė. Priemonė praturtinta patentuota revoliucinga veikliąja medžiaga, kuri dažymo metu saugo ir neleidžia nutrūkti plauko junginiams ir taip nedarydama įtakos dažų prisiskverbimui į plaukus. Olaplex tinka visų tipų natūraliems ir priaugintiems plaukams.

Rezervacija / konsultacija

(8-5) 275 31 11
mob. (8-611) 10296
Priežiūros kainos

Plaukų gydymas L'Oreal serumu (1 ampulė)
9 EUR

OZONO TERAPIJA I-POTION 3 - efektyvi sistema, turinti regeneruojantį liftingo efektą, kuri tinka visų tipų plaukams (1 sesija)
iki 40 EUR

PRO FIBER – inovatyvi pažeistų plaukų atkūrimo programa (1 sesija)
20/25/30 EUR

OLAPLEX - unikali plaukų atstatymo procedūra
25-40 EUR

OROFLUIDO AMAZONIA - 3 žingsnių programa susilpnėjusiems, pažeistiems plaukams
nuo 25 EUR

Kitos kirpyklos paslaugos line