Tel. (8-5) 275 31 11
Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius

Tel. (8-5) 275 31 11
Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius

Plaukų priežiūra

L'Oreal SerieExpert procedūra

Pirmoji individuali plaukų kaukė su didele grynųjų veikliųjų medžiagų koncentracija, padeda iš karto transformuoti plaukus.

 

L'Oréal Professionnel PRO FIBER – inovatyvi pažeistų plaukų atkūrimo programa!

Pradedama salone, tęsiama namie.

PRO FIBER priemonių liniją sudaro trys programos. Klientei tinkamiausią, atlikęs išsamią plaukų diagnostiką, paskiria salono meistras, atsižvelgęs į plaukų pažeidimo lygį ir jų tankumą.

 

Ozono terapija plaukams I-Potion 3

Emmediciotto laboratorija sukūrė inovacinį produktą, kuris grąžina plaukams spindesį, elastingumą ir sveiką išvaizdą. I-POTION 3 – tai efektyvi sistema, turinti regeneruojantį liftingo efektą, kuri tinka visų tipų plaukams.

 

OLAPLEX

Pažeistų plaukų atkūrimas iš vidaus, suteikiantis ilgalaikį glotnumą, žvilgesį ir sveiką išvaizdą. Ji sujungia suardytas plauko jungtis į vieną visumą ir atkuria struktūros vientisumą iš vidaus. Akivaizdus rezultatas - sveikesni, stipresni, glotnesni ir blizgantys plaukai. Net visiškai išsiplovus Olaplex pastebima geresnė ir sveikesnė plaukų būklė. Priemonė praturtinta patentuota revoliucinga veikliąja medžiaga, kuri dažymo metu saugo ir neleidžia nutrūkti plauko junginiams ir taip nedarydama įtakos dažų prisiskverbimui į plaukus. Olaplex tinka visų tipų natūraliems ir priaugintiems plaukams.

 

OROFLUIDO AMAZONIA - grožio ritulas iš atogražų miškų

Energizuojančių pojūčių programa gali būti pritaikyta trims plaukų pažeidimo lygiams. Trys specialios formulės padeda atstatyti ir atkurti netgi labiausiai pažeistas plaukų skaidulas iš vidaus ir užtikrinti, jog plaukai gauna tinkamą, jiems būtiną maitinimą.

Rezervacija / konsultacija

Priežiūros kainos

L'Oreal SerieExpert procedūra
10-20 EUR

PRO FIBER – inovatyvi pažeistų plaukų atkūrimo programa (1 sesija)
20/25/30 EUR

OZONO TERAPIJA I-POTION 3 - efektyvi sistema, turinti regeneruojantį liftingo efektą, kuri tinka visų tipų plaukams (1 sesija)
iki 40 EUR

OLAPLEX - unikali plaukų atstatymo procedūra
25-40 EUR

OROFLUIDO AMAZONIA - 3 žingsnių programa susilpnėjusiems, pažeistiems plaukams
25-35 EUR

Kitos kirpyklos paslaugos line